سررسید وزیری طرح افرا

سررسید وزیری طرح افرا

سررسید وزیری طرح افرا

سررسید وزیری طرح افرا

کد سر رسید: 103
نوع سر رسید:وزیری
قطع:17*24
نوع کاغذ:70 گرم سفید
نوع جلد:چرم مصنوعی
رنگ:سرمه ای
صحافی:ته دوخت
لوگو: پلاک فلزی-پلاک ژله ای
- چاپ تکرنگ و 4 رنگ
تعداد در کارتن:22
مشخصات صفحات داخلی:
مشخصات دارنده سالنامه * رویدادهای نجومی * تعطیلات رسمی سال 1399 در یک نگاه * سال 1399 در یک نگاه *سال 1399 در یک نگاه *سال 2021-2020 در یک نگاه*سال 2020-2019 در یک نگاه* مناسبت های ضمیمه سال 1399 * تلفن های ضروری * کد تلفن داخل و خارج کشور * جدول تبدیل مقیاس ها * اندازه استاندارد کاغذ ها * مسافت بین شهر های ایران * مسافت هوایی جهان * اختلاف ساعت رسمی کشور ها با زمان بین المللی * دفتر تلفن * یادداشت

سررسید وزیری طرح افرا

قطع وزیری یکی از رایج ترین و قدیمی ترین  اندازه ها در میان سررسید ها می باشد. این سایز که پر مصرف ترین سایز و مناسب ترین آنها نیز میباشد تقریباً همان سایز ب۵ ( ۲۵ در ۱۷٫۵ سانتیمتر ) میباشد که پس از دور بری در صحافی تقریباً ۵ میلیمتر تا ۱ سانت کوچکتر می شود و به ابعاد حدودی  ۱۷در۲۴ سانتیمتر می رسد. سایز کتاب های درسی نیز معمولاً سایز وزیری میباشد .

قطع سررسیدهای وزیری به دلیل ابعاد نسبتا بزرگی که دارند برای افرادی که از سررسید برای یادداشت برداری روزانه استفاده می کنند و آن را همراه خود ندارند، بسیار مناسب می باشد. اما افرادی که همواره سررسیدشان همراهشان می باشد ترجیح میدهند از قطع های کوچکتر استفاده کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − هفت =