سررسید پلنر

 

سررسید پلنر چیست؟ پلنر در زبان انگلیسی (planner) به معنای برنامه ریزی است و سررسید پلنر همان سررسید برنامه ریزی است که به شما این امکان را میدد تا علاوه بر داشتن تمام تاریخ ها و امکانات یک سررسید بتوانید برنامه ریزی روزانه، هفتگی، ماهانه و حتی سالانه خود را یادداشت نموده و برنامه ریزی دقیقی را ثبت کنید.

سررسید پلنر

داخله سررسید پلنر

سررسید پلنرها دارای صفحات یادداشت بیشتری می باشند و تقویم آن اکثرا به صورت ماه در یک صفحه، ماه در دوصفحه و یا هر هفته در یک صفحه در ابتدای آن قرار دارد و باقی صفحات را برگه های یادداشتی تشکیل میدهند که طرح های مختلفی دارند:

  1. یادداشت ساده
  2. یادداشت با برنامه روزانه، هفتگی و …
  3. برنامه غذایی
  4. برنامه کاری و قرار ملاقات ها
  5. برنامه سفر و مخارج آن
  6. برنامه درسی

و بسیاری موارد دیگر….

سررسید پلنرها برای افرادی که به صورت پیوسته سررسید یا دفترچه یادداشتی همراه خود دارند و  برنامه های خود را یادداشت میکنند بسیار مناسب و ایده آل است. در این سررسیدها حتی ریزترین برنامه های خود را میتوانید یادداشت کنید و نگرانی بابت فراموشی کارهایتان نداشته باشید.

انواع سررسید پلنر

سر رسید پلنر سیمی (ارگانایزر) : این سررسیدها کلاسوری بوده و قابلیت جداکردن یا افزودن برگه را به آسانی برای مخاطب فراهم میکند. براحتی میتوانید برگه های جدیدی به سررسیدتان اضافه کنید و در پایان سال برگه های استفاده شده و قدیمی سر رسید را با برگه های سالنامه سال جدید تغییر دهید.

سر رسید پلنر ساده : این سررسیدها شامل سررسید با صحافی چسب و دوخت در قطع های وزیری، اروپایی، پالتویی و رقعی می باشند، اما قطع پلنرها معمولا کوچک (پالتویی، اروپایی) میباشد،که به راحتی قابل حمل و جابه جایی باشد.

بخش پایانی سررسید پلنر

این قسمت مشابه سایر سررسیدها است و شامل:

دفتر تلفن، تلفن های ضروری، تبدیل واحدها، ساعت جهانی، مسافت بین شهرها، مناسبت ضمیمه و اطلاعات متناسب با حوزه فعالیت شرکت شما (مانند سررسیدهای مهندسی) در این قسمت قرار خواهند گرفت.


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *