سررسید اختصاصی چیست

سررسید اختصاصی سررسـیدی است که به سفـارش مشتـری طراحـی و تولیـد می شـود . به روش های متفاوتی می‏شود سررسید را اختصاصی کردکه می توان درذیل به آنها اشاره نمود.

درج لوگو آرم و نشانه به صورت های گوناگون بسته به نوع جلد برروی سررسید . یکی از متداول ترن روش ها بـرای اختصاصـی کـردن سررسید که عمدتـأ برای تیراژ هـای پاییـن استفاده می‏شود . درج لولگو به صورت چاپ ، حک و یا داغی برروی جلد سررسید‏ ها می باشد.

اضافه کردن لت رنگی اختصاصی به ابتدای سررسید که این مکان را به شما می دهد معرفی بهتری از خدمات خود برای مستری داشته باشید . لت رنگی ،صفخاتی می باشند به جز اصل متن سررسید به آن اضافه شده و می تواند گلاسه رنگی و یا از خود جنس سررسید باشد.

ترام در صفحات که عمدتأ برای سفارش های بالای ۱۰۰۰ عدد اجرایی می شود به این مفهوم است که لوگو، نام و اطلاعات شما در تمام صفحات سررسید به صورت دلخواه شما درج شده و در تمام صفحات در معرض دید مصرف کنندگان قرار می‏گیرد.

آستر بدرقه اختصاصی

در صورت سفـارش این خدمت می توانید از هـر نوع جنـس و طرحی برای آستـر بدرقـه سررسیدبه صورت چاپی، طلاکوب ، لیزر و یا برجسته سازی برای آستر استفاده نمایید.البته باید این نکته را در نظر داشت که هر نوع جنسی قابلیت استفاده شدن برای آستر بدرقه را ندارد و مجری حتمأ درباره آن به شما مشاوره خواهد داد.

 روبان اختصاصی

روبان سررسیدکه عمدتأ برای علامت گذاری یک صفحه خاص توسط مصرف کننده مورد استفاده قرار میگیرد می تواند اختصاصی برای شما باشد به این صورت که میتوانید نوع روبان ، رنگ روبان، عرض روبان را به دلخواه خود تغییر دهید همچنین می توانید اطلاعات مورد نظر خودرا برروی روبان چاپ نمایید .

اختصاصی کردن صفحات داخلی سررسید

شما میتوانید کلیه صفحات سررسید را به سلیقه خود طراحی و صفحه بندی نمایید . لذا برای این کاربهتر است سفارشی بیش از ۵۰۰۰ عدد داشته باشیدتا با قیمت مناسب تری بتوانید محصول مورد نظر را سفارش دهید .

جلد اختصاصی

شما میتوانید جنس جلد، رنگ جلد، نوع ساخت جلد و تمامی خصایص دیگر جلد را با توجه به سلیقه خودتان به فروشنده اعلام و پس از نمونه گیری نسبت به سفارش آن اقدام نمایید .

پلاک آویز روبان

علاوه بر مطالب درج شده در بخش روبان اختصاصی شما می توانید لوگو خود را برروی پلاک فلزی لیزر نموده و به روبان سررسید متصل نمایید.

admin
admin
سررسید پارت بزرگترین تولید کننده سالنامه و سررسیدمی باشد. چاپ سررسید و سالنامه اختصاصی تخصص ماست. جهت مشاهده قیمت چاپ سررسید و همچنین مشاهده نمونه کارها میتوانید ازین وب سایت دیدن نمایید. لطفا با نظرات سازنده خود مارا در هرچه بهتر ساختن این وب سایت یاری نمایید.

2 دیدگاه ها

  1. سایت خیلی خوبی دارید.
    موفق باشید.

  2. اختصاصی کردن صفحات داخل خیلی خوبه ، چون اینجوری موقع نوشتن متن هم چشم بقیه به مارک و آرم شرکت میوفته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *