سررسید اروپایی طرح مروا

سالنامه ۱۴۰۰

سالنامه در واقع دفترچه ای است تاریخ نگاری شده جهت ثبت وقایع در زمان های مشخص که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد .

سالنامه و یا سررسید دارای انواع متفاوت از لحاظ ابعاد ، نوع تاریخ نگاری ، متریال استفاده شده و نوع مصرف می باشند که در این مبحث سعی می کنیم توضیحات مختصری در رابطه با انواع سالنامه ارائه نماییم .

 سالنامه ها را از لحاظ ابعادی می توان به سالنامه وزیری ( حدود ۱۷ * ۲۴ سانتیمتر ) سالنامه رقعی ( حدود ۱۴ * ۲۲ ) سالنامه اروپایی ( حدود  ۵/۱۲ * ۲۱ سانتیمتر ) سالنامه نیمه وزیری ( حدود ۱۷ * ۱۲ سانتیمتر ) سالنامه جیبی ( حدود ۱۴ * ۱۰ سانتیمتر ) و … تقسیم بندی نمود که هریک موارد استفاده متفاوتی داشته و بسته به نوع مصرف و البته قیمت می تواند مورد استفاده قرار بگیرد . برای آشنایی بیشتر با مبحث سایز سالنامه ها اینجا را کلیک نمایید .

سالنامه ها از لحاظ متریال نیز دارای انواع متفاوتی هستند . سالنامه چرمی ، سالنامه سلفونی ، سالنامه چوبی ، سالنامه گالینگوری ، سالنامه فلزی و غیره …

همچنین از لحاظ نوع صحافی می توان سالنامه ها را به چند دسته زیر تقسیم نمود :

سالنامه دوختی ، سالنامه سیمی ، سالنامه کلاسوری ، سالنامه فنری ، سالنامه چسبی
سالنامه ها موارد مصرف گوناگونی دارند لذا  توجه به این نکته جهت سفارش سالنامه الزامیست . سالنامه ها از نظر محتوایی به چند دسته ( دسته های پرمصرف ) تقسیم می شوند .

سالنامه مهندسی ، سالنامه پزشکی ، سالنامه مذهبی ، سالنامه شهدا ، سالنامه مدافعان حرم ، سالنامه بازار سرمایه ، سالنامه ادبیات ، سالنامه گزارشگری ، سالنامه موفقیت و … که هرکدام از این موارد ذکر شده دارای مباحثی تخصصی در مورد موضوعات گوناگون هستند . سالنامه تخصصی جهت مصارف با اهداف خاص و بالطبع مخاطب خاص طراحی و تولید می شود در صورتی که سالنامه عمومی برای کاربران عام مورد پسند تر است لذا تشخیص نوع مخاطب به اختیار فروشنده خواهد بود .

سالنامه بجز بحث تخصصی بودن و یا غیره تخصصی بودن دارای انواع متفاوتی از نظر تاریخ نگاری می باشد که بسته به مشتری ، هدف و نوع تاریخ نگاری می بایست تعیین شود .

سالنامه روزانه ، سالنامه روزانه جمعه جدا ، سالنامه هفتگی ، سالنامه ماهانه و سالنامه سالانه از انواع تاریخ نگاری هستند که برای آشنایی بیشتر می توانید مقاله سررسید اختصاصی ۱۴۰۰ را مطالعه بفرمایید .

توضیحات مختلفی درباره انواع سالنامه ذکر کردیم لذا در ادامه لطفا به عکس ها جهت آشنایی بیشتر با انواع سالنامه توجه فرمایید .

سالنامه چرمی

سررسید وزیری طرح ویدا

سالنامه گالینگوری

سررسید اروپایی طرح پرتو

سالنامه چوبی

سالنامه چوبی

سالنامه فلزی

سالنامه فلزی

 سالنامه روزانه پنجشنبه و جمعه با هم

سررسید اروپایی طرح الیزه

سالنامه روزانه جمعه جدا

سالنامه روزانه جمعه جدا

سالنامه هفتگی هفته در یک صفحه

سررسید رقعی طرح ایده

سالنامه هفتگی هفته در دو صفحه

سالنامه هفتگی هفته در دو صفحه

سالنامه ماهانه

سالنامه ماهانه

سالنامه سالانه

سالنامه سالانه

سالنامه وزیری

طرح ساینا

سالنامه رقعی

سررسید رقعی طرح آرتا

سالنامه اروپایی

سررسید اروپایی طرح سارینا

سالنامه پالتویی

سررسید پالتویی طرح نگین

سالنامه جیبی

سالنامه جیبی

زمان مناسب برای سفارش سالنامه چه زمانی است ؟

چنانچه می خواهید سالنامه را به عنوان هدیه برای سال جدید به مشتریان خود ارائه دهید بهتر است نسبت به تیراژ و مشخصات خود زمان مناسبی را جهت سفارشات انتخاب نمایید .

چنانچه سفارش شما بیش از ۱۰۰۰ جلد است بهتر است از مهر یا آبان اقدام به سفارش سالنامه مد نظر خود نمایید تا دچار شلوغی انتهای سال شرکت های تولیدکننده نشوید .اما چنانچه تیراژ شما کمتر از ۱۰۰۰ جلد است سعی نمایید حداکثر تا ۱۵ بهمن ماه سفارش خود را نهایی نمایید لذا اکثر شرکت های تولیدکننده جهت تحویل سفارش ، زمانی در حدود ۲۰ الی ۲۵ روز کاری به شما اعلام خواهند کرد و از آنجا که ارسال هدایا خود پروسه ای زمانبر بوده و هرچه به پایان سال نزدیک شویم سیستم های ارسالی نظیر پست و باربری ها دچار اخلال می شوند هرچه زودتر سفارش خود را نهایی نمایید علاوه بر اینکه محصول با کیفیت تری تحویل خواهید گرفت زمان کافی دارید تا به نحو احسن هدایای خود را ارسال نمایید .

برای سفارش سالنامه عمومی ۱۴۰۰ و یا سالنامه اختصاصی ۱۴۰۰ می توانید از مهر ماه با همکاران بخش فروش مجموعه پارت در ارتباط باشید .