خرید دفتریادداشت لوکس

خرید دفتریادداشت لوکس

لوکس واژه ای فرانسوی است و به معنای شیک، مجلل، نفیس، اشرافی و فاخر است. از کلمه لوکس برای معرفی  اشیاء و وسایلی که مجلل و شکیل باشد، اسفاده می کنند. در بسیاری موارد نیز دفترچه یادداشت ها ، سررسیدها و تقویم هایی تولید می شوند که پسوند لوکس و لاکچری را می توان به آنها داد.

خرید دفتریادداشت لوکس

خرید دفتریادداشت لوکس

به طور معمول به دفترچه یادداشت هایی که توسط برندهای خاص طراحی و تولید می شود ( اصطلاحا مارک دار هستند) لوکس گفته می شود. این دفترچه یادداشت ها به طور معمول دارای برگه های داخله کرم رنگ، از بهترین جنس می باشند. به طوریکه نوشتن بر روی آن بسیار نرم و راحت می باشد و یادداشت کردن را برای نویسنده دلچسب تر می کند. جنس جلد آنها از بهترین متریال های موجود می باشد و به طور معمول چرمی می باشند و با رنگ های سنگین مانند مشکی ، سرمه ای،  طوسی و … . در برخی موارد نیز از چوب برای جلد این دفترچه ها استفاده می شود و یا ترکیبی از چوب و چرم.

صحافی دفترچه یادداشت های لوکس، چسب و دوخت می باشد. با این صحافی طول عمر دفترچه افزایش می یابد. استفاده از ربان های چاپ شده و با کیفیت، طلاکوب و نقره کوب بر روی جلد یا صفحات داخلی یادداشت، لب رنگ های طلایی، استفاده از جلدهای مگنتی و بسیاری موارد دیگر که می تواند دفترچه یادداشت را تبدیل به کالایی لوکس و لاکچری کند.

در تصاویر ذیل سعی شده تا برخی از نمونه های دفترچه یادداشت های لوکس در طرح ها و جنس های متنوع نمایش دهیم.


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *